Platba a doprava

Meditačné.sk neumožňuje internetovú platbu, ani platbu prostredníctvom debetnej či kreditnej karty.

Platba prebieha bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry, alebo platbou v hotovosti na dobierku pri preberaní zásielky.

Platba bankovým prevodom prebieha vopred a po pripísaní sumy objednávky na účet Vám obratom posielame tovar na Vami uvedenú poštovú adresu.

V prípade objednávok vo vyššej hodnote, alebo objednávok výroby produktov na mieru, uprednostňujeme zálohovú platbu vo výške 50% z celkovej sumy objednávky.

 

 

Dopravu za produkty realizujeme prostredníctvom Slovenskej pošty a podľa aktuálneho cenníka Slovenskej Pošty (do 5 kg 3,40€, od 5 do 10 kg 4,40€). Balíky sú posielané na poštu, a nie do vlastných rúk.

V prípade, že chcete využiť expresnú kuriérsku službu alebo službu dodania balíka do vlastných rúk, je potrebné svoju požiadavku špecifikovať vopred.

 

V prípade objednávok tovaru s celkovou hmotnosťou viac ako 10 kg sa tento tovar zasiela kuriérskou službou podľa aktuálneho cenníka služby Expres kuriér (http://www.posta.sk/sluzby/expres-kurier).

 

V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii aj na telefónnom čísle 0905 165 452 alebo e-mailovej adrese: lenka@meditacne.sk